Telefon kontaktowy 602 228 647

Przeprowadzki transport

Ponad 30 lat temu zaczęliśmy od dostaw i montażu stołów bilardowych, mebli, elementów wnętrz oraz realizacji profesjonalnych przeprowadzek stołów bilardowych ( demontaż, bezpieczny transport płyt kamiennych i elementów stołu oraz jego montaż ), co przyczyniło się do powstania w naszej firmie specjalistycznego działu zajmującego się profesjonalnymi przeprowadzkami mieszkań, domów czy biur. Przewozimy delikatne i wartościowe przedmioty, cenne archiwa dokumentów, meble, urządzenia AGD, różnego rodzaju wyposażenie wnętrz itp. Każdy nasz Klient jest traktowany indywidualnie. Każde większe zlecenie wymaga wyceny i bezpłatnej wizji lokalnej. Mniejsze zlecenia jesteśmy w stanie wycenić telefonicznie lub mailowo. Nasza oferta kierowana jest do osób prywatnych i firm. Zmiana lokalizacji biura czy domu wiąże się z rozpoczęciem całkiem nowego rozdziału w funkcjonowaniu firmy czy rodziny. Wspieramy Państwa w tym zadaniu kompleksowo bez stresów i „pod klucz”.

Profesjonalne podejście do Klienta
Zoptymalizowana oferta, przyjazna cena, faktura VAT, polisa OC
Specjalistyczna, wykwalifikowana kadra
Terminowość, doświadczenie, bezpieczeństwo
Logistyka gwarantująca efektywność i jakość
Obsługa 24h/7, zachowanie poufności

Ponadto do bezpieczeństwa przeprowadzki przyczynia się, oprócz fachowości pracowników, posiadanie przez nas dobrej jakości pasów mocujących ładunek w transporcie, pasów do dźwigania, wózków transportowych itp.

Ponadto stosujemy materiały zabezpieczające przewożone elementy przed uszkodzeniem czy zarysowaniem takie, jak: styropian, tektura, folia pęcherzykowa, gąbki, poduszki czy kołdry amortyzujące i inne.

Nasz serwis jest wyposażony w rozbudowany zestaw narzędzi i realizuje nawet najtrudniejsze montaże czy demontaże.

Polecamy nasze usługi.

Telefon kontaktowy 602 228 647


Atika Group
02-448 Warszawa
ul. Potrzebna 11